Menu:

Novinky:

20.10.2008:
U saunových srubů Karesuando a Kairala jsme přidali nerezové prahové lišty pro delší životnost.

Čtěte více »

 

Zahradní srubová sauna Saari

Unique

DELUXE SAUNA LAPIN “SAARI”

Saari je finský saunový srub, který Vám umožní po celý rok prožívat krásné chvíle se svými přáteli nebo v klidu sami doma . Jedná se o venkovní sauny středního rozměru, které zajímají plochu  17 m2. Sauny jsou produktem finského výrobce a jsou do ČR importovány. Sauny jsou dodány v naturálním dřevě bez povrchových úprav, může se vhodně dekorovat v barvách Vašeho domova a vytvořit v krajině vyvážený celek. Sauna ve volné přírodě je návratem k tradici a k původnímu finskému saunování. Venkovní sauny Vám uvolní tělo i duši v neomezeném prostoru.  Souznění s přírodou umocní dosažení dokonalé harmonie.
Pro vytápění venkovní sauny můžete použít buď  tradiční  dřevem vytápěná saunová kamna  nebo jednodušší elektrická saunová kamna o adekvátním výkonu. Rádi Vám poradíme s výběrem.

Rozměry:

Materiál:

 

Příslušenství v dodávce:

 

Technické specifikace:

 

Připravenost: Rozměrová přesnost stavebního základnu dle základového plánu, rovinnost. Pro tento typ srubu je doporučená  betonová základna vytvořená tímto způsobem -  standardní betonový základ do nezámrazné hloubky a betonová deska o síle 20 cm proložená kari-sítí a opatřena hydroizolací proti zemní vlhkosti. Povrch základové desky by měl být odizolován IPA lepenkou, v místě sauny by měla být sauna vybavena odtokovým kanálkem pro jednodušší udržování čistoty a pro případný odtok přebytečné vody.

 

V případě stavební nepřipravenosti či základu neodpovídajícímu základovému plánu, nebude montáž započata. Další nutnou podmínkou je dostatečný manipulační prostor okolo základové desky (min. 1m).

 

Stavební povolení nebo ohlášení Zákazník musí mít před montáží zahradního srubu, chaty nebo dřevostavby vyřízené stavební povolení, ohlášení nebo oznámení.

 

 

Ceny :  Vzhledem k variabilitě vybavení a kurzovým změnám provádíme nacenění individuálně 


vice informací e-mailem