Menu:

Novinky:

20.10.2008:
U saunových srubů Karesuando a Kairala jsme přidali nerezové prahové lišty pro delší životnost.

Čtěte více »

 

Zahradní srubová sauna Kairala

Kairala je finský saunový srub, který Vám umožní po celý rok prožívat krásné chvíle se svými přáteli nebo v klidu sami doma . Jedná se o venkovní sauny středního rozměru, které zajímají plochu  9 m2. Sauny jsou produktem finského výrobce a jsou do ČR importovány. Sauny jsou dodány v naturálním dřevě bez povrchových úprav, může se vhodně dekorovat v barvách Vašeho domova a vytvořit v krajině vyvážený celek. Sauna ve volné přírodě je návratem k tradici a k původnímu finskému saunování. Venkovní sauny Vám uvolní tělo i duši v neomezeném prostoru.  Souznění s přírodou umocní dosažení dokonalé harmonie.


Pro vytápění Vaší sauny můžete použít buď  tradiční  dřevem vytápěná saunová kamna  nebo jednodušší elektrická saunová kamna o adekvátním výkonu.
 

Dodávkou balení venkovní sauny není pouze vlastní zahradní srub. Dodávka obsahuje nezbytné dřevo, střechu a spojovací materiál a v závislosti na Vašem výběru saunová kamna na dřevo spolu s ocelovýcm komínem nebo elektrická saunová kamna.

Interiér sauny:

  

Sauna je vyráběna ve dvou variantách KAIRALA 1 a KAIRALA 2. Modely se liší pouze vnitřním uzpůsobením a vybavením sauny.

 

Technický nákres modelu Kairala 1:

 

 Technický nákres modelu Kairala 2:

 


 

vice informací e-mailem